udap                                                                      

                    udap                                                                      

  • Inicio
  • Calendari/Resultats
  • Lliga

 

CALENDARI LLIGA FUTBOL SALA TERRES DE L'EBRE 2019/2020

Calendari complet PDF (versió per imprimir).

PRIMERA VOLTA

JORNADA

1

21/09/2019

PISTA

F.S. Dertochip

 3-6

Futsal Dermisa

Camarles

TM Tortosa

 5-1

AME Ametlla de Mar

Tortosa (Pavello Firal)

AME Bull Boys

 3-1

P.B. Lligallos GPMotor

Ametlla de Mar

U.E. Campredó

 3-3

AFS Deltebre FF Motors

Campredó

Golafre City

 6-2

U.D. AP

Tortosa (Pavello Firal)

CFS Roquetes

 4-5

F.S. Toscà

Roquetes

CFS Rapitenc

 5-3

F.S. Benifallet

La Ràpita

 

JORNADA

2

28/09/2019

PISTA

F.S. Benifallet

 5-2

C.F.S. Roquetes

Benifallet

U.D. AP

 1-5

U.E. Campredó

Paüls

AFS Deltebre FF Motors

 6-2

AME Bull Boys

Deltebre

FS Dertochip

 5-6

AME Ametlla de Mar

Camarles

Futsal Dermisa

 5-2 

CFS Rapitenc

Tortosa (Pavello Firal)

F.S. Toscà

 4-5

Golafre City

Tortosa (Pavello Firal)

P.B. Lligallos GPMotor

 2-5

TM Tortosa

Camarles - Lligallo

 

JORNADA

3

05/10/2019

PISTA

TM Tortosa

 2-4

AFS Deltebre FF Motors

Tortosa (Pavello Firal)

AME Bull Boys

 14-0

U.D. AP

Ametlla de Mar

U.E. Campredó

 5-6

F.S. Toscà

Campredó

P.B. Lligallos GPMotor

 3-1

AME Ametlla de Mar

Camarles - Lligallo

Golafre City

 5-3

F.S. Benifallet

Tortosa (Pavello Firal)

C.F.S. Roquetes

 2-4

Futsal Dermisa

Roquetes

CFS Rapitenc

 3-5

F.S. Dertochip

La Ràpita

 

JORNADA

4

19/10/2019

PISTA

F.S. Benifallet

 6-4

U.E. Campredó

Benifallet

U.D. AP

 3-2

T.M. Tortosa

Paüls

F.S. Dertochip

 7-5

C.F.S. Roquetes

Camarles

AFS Deltebre FF Motors

 1-6

P.B. Lligallos GPMotor

Deltebre

AME Ametlla de Mar

 5-4

CFS Rapitenc

Ametlla de Mar

Futsal Dermisa

 4-13

Golafre City

Tortosa(Pavello Ferreries)

F.S. Toscà

 13-1

AME Bull Boys

Tortosa(Pavello Ferreries)

 

JORNADA

5

26/10/2019

PISTA

AFS Deltebre FF Motors

 9-0

AME Ametlla de Mar

Deltebre

T.M. Tortosa

 3-4

F.S. Toscà

Tortosa (Pavello Firal)

AME Bull Boys

 1-7

F.S. Benifallet

Ametlla de Mar

U.E. Campredó

 1-7

Futsal Dermisa

Campredó

P.B. Lligallos GPMotor

 8-0

U.D. AP

Camarles - Lligallo

Golafre City

 5-4

F.S. Dertochip

Tortosa (Pavello Firal)

C.F.S. Roquetes

 3-4

CFS Rapitenc

Roquetes

 

JORNADA

6

09/11/2019

PISTA

F.S. Benifallet

 2-2

T.M. Tortosa

Benifallet

U.D. AP

 4-4

AFS Deltebre FF Motors

Paüls

F.S. Dertochip

 0-2

U.E. Campredó

Camarles

AME Ametlla de Mar

 6-5

C.F.S. Roquetes

Ametlla de Mar

Futsal Dermisa

 4-4

AME Bull Boys

Tortosa (Pavello Firal)

F.S. Toscà

 2-2

P.B. Lligallos GPMotor

Tortosa (Pavello Firal)

CFS Rapitenc

 3-13

Golafre City

La Ràpita

 

JORNADA

7

16/11/2019

PISTA

U.D. AP

 4-12

AME Ametlla de Mar

Paüls

AFS Deltebre FF Motors

 3-2

F.S. Toscà

Deltebre

T.M. Tortosa

 3-3

Futsal Dermisa

Tortosa (Pavello Firal)

AME Bull Boys

 10-9

F.S. Dertochip

Ametlla de Mar

U.E. Campredó

 3-0

CFS Rapitenc

Campredó

P.B. Lligallos GPMotor

 3-2

F.S. Benifallet

Camarles - Lligallo

Golafre City

 13-2

C.F.S. Roquetes

Tortosa (Pavello Firal)

 

JORNADA

8

23/11/2019

PISTA

F.S. Benifallet

 1-2

AFS Deltebre FF Motors

Benifallet

F.S. Dertochip

 0-2

T.M. Tortosa

Camarles

AME Ametlla de Mar

 3-10

Golafre City

Ametlla de Mar

Futsal Dermisa

 9-6 

P.B. Lligallos GPMotor

Tortosa (Pavello Firal)

F.S. Toscà

 13-1

U.D. AP

Tortosa (Pavello Firal)

C.F.S. Roquetes

 1-2

U.E. Campredó

Roquetes

CFS Rapitenc

 1-1

AME Bull Boys

La Ràpita

 

JORNADA

9

30/11/2019

PISTA

U.D. AP

 4-7

F.S. Benifallet

Paüls

AFS Deltebre FF Motors

 4-2

Futsal Dermisa

Deltebre

T.M. Tortosa

 6-2

CFS Rapitenc

Tortosa (Pavello Ferreries)

AME Bull Boys

 5-3

C.F.S. Roquetes

Ametlla de Mar

U.E. Campredó

 4-4

Golafre City

Campredó

F.S. Toscà

 13-1

AME Ametlla de Mar

Tortosa (Pavello Ferreries)

P.B. Lligallos GPMotor

 5-2

F.S. Dertochip

Camarles - Lligallo

 

JORNADA

10

14/12/2019

PISTA

F.S. Benifallet

 1-1

F.S. Toscà

Benifallet

AFS Deltebre FF Motors

 9-5

F.S. Dertochip

Deltebre

U.E. Campredó

 0-6

AME Ametlla de Mar

Campredó

Futsal Dermisa

 6-1

U.D. AP

Tortosa (Pavello Firal)

Golafre City

 15-3

AME Bull Boys

Tortosa (Pavello Firal)

C.F.S. Roquetes

 2-6

T.M. Tortosa

Roquetes

CFS Rapitenc

 2-6

P.B. Lligallos GPMotor

La Ràpita

 

JORNADA

11

11/01/2020

PISTA

F.S. Benifallet

4-1

AME Ametlla de Mar

Benifallet

U.D. AP

4-7

F.S. Dertochip

Paüls

AFS Deltebre FF Motors

4-0

CFS Rapitenc

Deltebre

T.M. Tortosa

6-3

Golafre City

Tortosa (Pavello Firal)

AME Bull Boys

10-4 

U.E. Campredó

Ametlla de Mar

F.S. Toscà

2-1

Futsal Dermisa

Tortosa (Pavello Firal)

P.B. Lligallos GPMotor

3-4 

C.F.S. Roquetes

Camarles - Lligallo

 

JORNADA

12

18/01/2020

PISTA

F.S. Dertochip

6-11

F.S. Toscà

Camarles

AME Bull Boys

4-4

AME Ametlla de Mar

Ametlla de Mar

Futsal Dermisa

4-3

F.S. Benifallet

Tortosa (Pavello Firal)

U.E. Campredó

4-8

T.M. Tortosa

Campredó

Golafre City

4-7

P.B. Lligallos GPMotor

Tortosa (Pavello Firal)

C.F.S. Roquetes

1-5

AFS Deltebre FF Motors

Roquetes

CFS Rapitenc

4-5

U.D. AP

La Ràpita

 

JORNADA

13

25/01/2020

PISTA

F.S. Benifallet

0-6

F.S. Dertochip

Benifallet

U.D. AP

0-7

C.F.S. Roquetes

Paüls

AFS Deltebre FF Motors

1-4

Golafre City

Deltebre

T.M. Tortosa

4-5

AME Bull Boys

Tortosa (Pavello Firal)

Futsal Dermisa

12-1 

AME Ametlla de Mar

Tortosa (Pavello Firal)

F.S. Toscà

8-2 

CFS Rapitenc

Tortosa (Pavello Firal)

P.B. Lligallos GPMotor

6-1

U.E. Campredó

Camarles - Lligallo

 

*Jornades sense partits:

          12/10/2019 - Pont del Pilar

          02/11/2019 - Pont de Tots Sants

          07/12/2019 - Pont Constitució 

          21/12/2019 , 28/12/2019 i 04/01/2020 - Vacances de Nadal

 

SEGONA VOLTA

JORNADA

14

01/02/2020

PISTA

Futsal Dermisa

6-4

F.S. Dertochip

Tortosa (Pavelló Firal)

AME Ametlla de Mar

2-9

TM Tortosa

Pavelló del Perelló

P.B. Lligallos GPMotor

4-4

AME Bull Boys

Camarles - Lligallo

AFS Deltebre FF Motors

2-2

U.E. Campredó

Deltebre

U.D. AP

0-11

Golafre City

Paüls

F.S. Toscà

10-1 

CFS Roquetes

Tortosa (Pavelló Firal)

F.S. Benifallet

11-2

CFS Rapitenc

Benifallet

 

JORNADA

15

08/02/2020

PISTA

C.F.S. Roquetes

 - 

F.S. Benifallet

Roquetes

U.E. Campredó

3-1

U.D. AP

Campreedó

AME Bull Boys

0-6

AFS Deltebre FF Motors

Ametlla de Mar

AME Ametlla de Mar

0-9

FS Dertochip

Ametlla de Mar

CFS Rapitenc

1-5 

Futsal Dermisa

La Ràpita

Golafre City

0-2 

F.S. Toscà

Tortosa (Pavelló Firal)

TM Tortosa

5-5 

P.B. Lligallos GPMotor

Tortosa (Pavelló Firal)

 

JORNADA

16

15/02/2020

PISTA

AFS Deltebre FF Motors

3-4

TM Tortosa

Deltebre

U.D. AP

0-6

AME Bull Boys

Paüls

F.S. Toscà

6-4 

U.E. Campredó

Tortosa (Pavelló Ferreries)

AME Ametlla de Mar

4-6 

P.B. Lligallos GPMotor

Ametlla de Mar

F.S. Benifallet

2-16 

Golafre City

Benifallet

Futsal Dermisa

 -

C.F.S. Roquetes

Tortosa (Pavelló Firal)

F.S. Dertochip

6-0

CFS Rapitenc

Camarles

 

JORNADA

17

22/02/2020

PISTA

U.E. Campredó

18:30 h 

F.S. Benifallet

Campredó

T.M. Tortosa

17:00 h 

U.D. AP

Tortosa (Pavelló Firal)

C.F.S. Roquetes

3-2 

F.S. Dertochip

Roquetes

P.B. Lligallos GPMotor

15:30 h  

AFS Deltebre FF Motors

Camarles - Lligallo

CFS Rapitenc

16:00 h 

AME Ametlla de Mar

La Ràpita

Golafre City

15:30 h 

Futsal Dermisa

Tortosa (Pavelló Firal)

AME Bull Boys

15:30 h 

F.S. Toscà

Ametlla de Mar (Pista de l'Institut)

 

JORNADA

18

29/02/2020

PISTA

AME Ametlla de Mar

 

AFS Deltebre FF Motors

Ametlla de Mar

F.S. Toscà

 

T.M. Tortosa

Tortosa

F.S. Benifallet

 

AME Bull Boys

Benifallet

Futsal Dermisa

 

U.E. Campredó

Tortosa

U.D. AP

 

P.B. Lligallos GPMotor

Paüls

F.S. Dertochip

 

Golafre City

Camarles

CFS Rapitenc

 

C.F.S. Roquetes

La Ràpita

 

JORNADA

19

07/03/2020

PISTA

T.M. Tortosa

 

F.S. Benifallet

Tortosa

AFS Deltebre FF Motors

 

U.D. AP

Deltebre

U.E. Campredó

 

F.S. Dertochip

Campredó

C.F.S. Roquetes

 

AME Ametlla de Mar

Roquetes

AME Bull Boys

 

Futsal Dermisa

Ametlla de Mar

P.B. Lligallos GPMotor

 

F.S. Toscà

Camarles - Lligallo

Golafre City

 

CFS Rapitenc

Tortosa

 

JORNADA

20

14/03/2020

PISTA

AME Ametlla de Mar

 

U.D. AP

Ametlla de Mar

F.S. Toscà

 

AFS Deltebre FF Motors

Tortosa

Futsal Dermisa

 

T.M. Tortosa

Tortosa

F.S. Dertochip

 

AME Bull Boys

Camarles

CFS Rapitenc

 

U.E. Campredó

La Ràpita

F.S. Benifallet

 

P.B. Lligallos GPMotor

Benifallet

C.F.S. Roquetes

 

Golafre City

Roquetes

 

JORNADA

21

21/03/2020

PISTA

AFS Deltebre FF Motors

 

F.S. Benifallet

Deltebre

T.M. Tortosa

 

F.S. Dertochip

Tortosa

Golafre City

 

AME Ametlla de Mar

Tortosa

P.B. Lligallos GPMotor

 

Futsal Dermisa

Camarles - Lligallo

U.D. AP

 

F.S. Toscà

Paüls

U.E. Campredó

 

C.F.S. Roquetes

Campredó

AME Bull Boys

 

CFS Rapitenc

Ametlla de Mar

 

JORNADA

22

28/03/2020

PISTA

F.S. Benifallet

 

U.D. AP

Benifallet

Futsal Dermisa

 

AFS Deltebre FF Motors

Tortosa

CFS Rapitenc

 

T.M. Tortosa

La Ràpita

C.F.S. Roquetes

 

AME Bull Boys

Roquetes

Golafre City

 

U.E. Campredó

Tortosa

AME Ametlla de Mar

 

F.S. Toscà

Ametlla de Mar

F.S. Dertochip

 

P.B. Lligallos GPMotor

Camarles

 

JORNADA

23

18/04/2020

PISTA

F.S. Toscà

 

F.S. Benifallet

Tortosa

F.S. Dertochip

 

AFS Deltebre FF Motors

Camarles

AME Ametlla de Mar

 

U.E. Campredó

Ametlla de Mar

U.D. AP

 

Futsal Dermisa

Paüls

AME Bull Boys

 

Golafre City

Ametlla de Mar

T.M. Tortosa

 

C.F.S. Roquetes

Tortosa

P.B. Lligallos GPMotor

 

CFS Rapitenc

Camarles - Lligallo

 

JORNADA

24

25/04/2020

PISTA

AME Ametlla de Mar

 

F.S. Benifallet

Ametlla de Mar

F.S. Dertochip

 

U.D. AP

Camarlles

CFS Rapitenc

 

AFS Deltebre FF Motors

La Ràpita

Golafre City

 

T.M. Tortosa

Tortosa

U.E. Campredó

 

AME Bull Boys

Campredó

Futsal Dermisa

 

F.S. Toscà

Tortosa

C.F.S. Roquetes

 

P.B. Lligallos GPMotor

Roquetes

 

JORNADA

25

09/05/2020

PISTA

F.S. Toscà

 

F.S. Dertochip

Tortosa

AME Ametlla de Mar

 

AME Bull Boys

Ametlla de Mar

F.S. Benifallet

 

Futsal Dermisa

Benifallet

T.M. Tortosa

 

U.E. Campredó

Tortosa

P.B. Lligallos GPMotor

 

Golafre City

Camarles - Lligallo

AFS Deltebre FF Motors

 

C.F.S. Roquetes

Deltebre

U.D. AP

 

CFS Rapitenc

Paüls

 

JORNADA

26

16/05/2020

PISTA

F.S. Dertochip

 

F.S. Benifallet

Camarles

C.F.S. Roquetes

 

U.D. AP

Roquetes

Golafre City

 

AFS Deltebre FF Motors

Tortosa

AME Bull Boys

 

T.M. Tortosa

Ametlla de Mar

AME L'Ametlla de Mar

 

Futsal Dermisa

Ametlla de Mar

CFS Rapitenc

 

F.S. Toscà

La Ràpita

U.E. Campredó

 

P.B. Lligallos GPMotor

Campredó

 

*Jornades sense partits:

          04/04/2020 11/04/2020 - Setmana Santa

          02/05/2020 - Pont Dia del treballador

  

*Tots els resultats, classificacions i sancions seran actualitzades setmanalment a: www.futbolsalaterresebre.cat amb la col-laboració de

 

                    udap                                                                      


© 2019 FUTBOL SALA TERRES DE L'EBRE reservats tots els drets

DERTOCHIP website