udap                                                                      

                    udap                                                                      

GOLEJADORS LLIGA FUTBOL SALA TERRES DE L'EBRE 2019/2020

Dorsal Jugador Equip Gols
8 CARLOS MONTESO GOLAFRE CITY 22
18 OSCAR CELMA GOLAFRE CITY 19
7 JORDI ALONSO FUTSAL DERMISA 18
7 ALEXIS LAPIERA GOLAFRE CITY 18
11 VALENTIN DELLA UE CAMPREDO 15
9 SERGI QUINTANA AME BULL BOYS 15
7 XAVIER GOLDERO PB LLIGALLOS GP MOTOR 13
77 EDUARD PARIS AME L'AMETLLA DE MAR 13
6 JOEL FORNE GOLAFRE CITY 13
12 XAVIER CHACON AFS DELTEBRE FF MOTORS 12
91 FERRAN BUERA TM TORTOSA 12
17 ARNAU ESPINOS FS BENIFALLET 11
11 ISAAC MARGALEF FS TOSCA 11
10 GERARD FIGUERES AME L'AMETLLA DE MAR 10
3 ANSELM COLOME FUTSAL DERMISA 10
7 MARC MEDRANO AME L'AMETLLA DE MAR 9
17 SERGIO GONZALEZ FUTSAL DERMISA 9
9 RAMON BENAIGES FS TOSCA 9
8 JUAN JOSE DELLA PB LLIGALLOS GP MOTOR 9
20 VICTOR GILABERT FS DERTOCHIP 9
19 JOAQUIM PEÑA AME BULL BOYS 8
6 POL FERRE CFS RAPITENC 8
2 HECTOR PORRES TM TORTOSA 8
4 MARC SOLA AFS DELTEBRE FF MOTORS 8
4 MOISES VIZCARRO FS TOSCA 7
4 ROBERT MOLA FS DERTOCHIP 7
7 ALBERT BORRAS AME BULL BOYS 7
7 JAVIER MARGALEF FS TOSCA 7
20 AITOR AMADOR GOLAFRE CITY 7
12 OMAR EZ ZAHYRY TM TORTOSA 7
74 JOAN ANGEL TM TORTOSA 6
5 JOSE DANIEL UD AP 6
11 JACK DAVENPORT FS DERTOCHIP 6
11 JOAN BENAIGES AME BULL BOYS 6
8 STEPHANE VACHERESSE FS TOSCA 6
10 JORDI ALIFONSO FS DERTOCHIP 5
9 MIGUEL DAUDEN FS DERTOCHIP 5
91 BRYAN CRUZ FS TOSCA 5
11 CRISTIAN MARTIN FUTSAL DERMISA 5
9 TOMAS VILLAUBI UD AP 5
18 ALEX BERTRAN FS DERTOCHIP 5
3 AYOUB CHGUENNOU FS TOSCA 5
21 ROGER RIPOLL FS TOSCA 5
6 ALEIX VALLESPI FS BENIFALLET 5
10 PAU GALLEGO AME BULL BOYS 5
10 OSCAR ARENOS GOLAFRE CITY 5
6 ALEIX VENTURA PB LLIGALLOS GP MOTOR 5
22 SERGI GARCIA AME BULL BOYS 5
11 KARIM OUMMOU CFS ROQUETES 5
9 MANEL MARTIN PB LLIGALLOS GP MOTOR 5
9 SERGIO JACOME CFS ROQUETES 5
10 MARC SOLSONA AFS DELTEBRE FF MOTORS 5
8 DAVID MAURI FS DERTOCHIP 5
3 SERGI CHAVARRIA CFS ROQUETES 4
2 KEVIN ROCHE CFS RAPITENC 4
10 JUAN PEDRO CFS ROQUETES 4
8 ESTEVE MARGALEF FS BENIFALLET 4
7 JOEL RODRIGUEZ UE CAMPREDO 4
8 ALEIX FERRE AFS DELTEBRE FF MOTORS 4
5 MARIANO GUIU FS TOSCA 4
2 ALBERT NOGUERA FS TOSCA 4
17 ALFONS BONET AFS DELTEBRE FF MOTORS 4
92 FRAN PONCE FS DERTOCHIP 4
10 ALEX LEON UE CAMPREDO 4
11 VICTOR ALCOVERRO UD AP 4
5 DANI CHAVARRIA PB LLIGALLOS GP MOTOR 4
6 ANDREU DIEZ AFS DELTEBRE FF MOTORS 4
21 FRANC ARJONA AME BULL BOYS 3
11 BRUNO GOMES CFS RAPITENC 3
14 OUALID IHADDOULHAN CFS RAPITENC 3
8 GUILLEM GOMEZ CFS ROQUETES 3
10 XAVIER VENTURA PB LLIGALLOS GP MOTOR 3
11 DIDAC LOPEZ FS BENIFALLET 3
14 CRISTOFOL DAUDEN UE CAMPREDO 3
3 ALBERT GARCIA FS BENIFALLET 3
24 BERNARD GOMEZ FUTSAL DERMISA 3
9 FERRAN BO AFS DELTEBRE FF MOTORS 3
4 AMADU BALDE CFS RAPITENC 3
23 ELIES HERMANO GOLAFRE CITY 3
19 JAVIER MARTIN GOLAFRE CITY 3
6 EDGAR GALIANA FUTSAL DERMISA 3
3 DAVID BUERA PB LLIGALLOS GP MOTOR 3
4 AXEL MENDEZ FS BENIFALLET 3
14 PAU VALLESPÍ FS BENIFALLET 3
14 ALBERT ROCA AME BULL BOYS 3
16 ETIENNE CORISH FS BENIFALLET 3
15 EMILI SOLE UD AP 3
11 NICOLAE LUCACESCU TM TORTOSA 2
7 ERIC MARGALEF FS BENIFALLET 2
10 FRANCISCO JAVIER TM TORTOSA 2
7 JORDI MARTINEZ TM TORTOSA 2
4 JOSEP MARTINEZ CFS ROQUETES 2
14 JOAN SOLA AFS DELTEBRE FF MOTORS 2
5 JAUME CASTRO CFS ROQUETES 2
16 ADRIA SAURA CFS ROQUETES 2
7 LAZARO GOMEZ AFS DELTEBRE FF MOTORS 2
3 CRISTIAN MATEO UD AP 2
3 GENIS SABORIDO AFS DELTEBRE FF MOTORS 2
7 FRAN BAILON CFS ROQUETES 2
2 IVAN GISBERT UD AP 2
14 PAU BENAIGES FS BENIFALLET 2
3 ANGELO JACOME CFS ROQUETES 2
24 XAVIER PLATERO GOLAFRE CITY 2
7 JORDI GRABIEL UD AP 2
5 DAVID ALBERNIO FS BENIFALLET 2
13 MOHAMED RIDA FUTSAL DERMISA 2
20 ALBERT GALVEZ UE CAMPREDO 2
8 JOSEP ADELLA CFS RAPITENC 1
11 CRISTIAN MARTINEZ PB LLIGALLOS GP MOTOR 1
6 DANIEL BENAIGES FS TOSCA 1
27 MANUEL YEFERSON AME L'AMETLLA DE MAR 1
21 KILIAN CABALLE UE CAMPREDO 1
8 JOSE ABELLA CFS RAPITENC 1
2 JOSEP VELA CFS ROQUETES 1
18 ORIOL BALAGUE UE CAMPREDO 1
3 LLUIS CRESPO UE CAMPREDO 1
4 ELEAZAR FERRANDO FUTSAL DERMISA 1
13 MANEL MADUEÑO UE CAMPREDO 1
3 ADRIA SORIANO AME L'AMETLLA DE MAR 1
1 ADRIA MIRO TM TORTOSA 1
2 CRISTIAN MORENO AFS DELTEBRE FF MOTORS 1
4 CARLOS DELLA PB LLIGALLOS GP MOTOR 1
5 MARC MAGIN CFS RAPITENC 1
17 ALEIX MARTI AME L'AMETLLA DE MAR 1
8 ADRIA MACHI UE CAMPREDO 1
2 EDGAR AVIVAR PB LLIGALLOS GP MOTOR 1
8 CARLOS VINICIO UD AP 1
4 JOSEP ARGENTO AME L'AMETLLA DE MAR 1
5 LLORENÇ HOSTALOT TM TORTOSA 1
1 ERIC SANCHO CFS RAPITENC 1
3 DIDAC REVERTER CFS RAPITENC 1
16 GERARD PUJOL AFS DELTEBRE FF MOTORS 1
20 PERE BARRERA FS DERTOCHIP 1
21 FRANCISCO JOSE AME BULL BOYS 1
6 FRAN MARTI AME BULL BOYS 1
3 VICTOR CASADO CFS ROQUETES 1
10 VICTOR JACOME CFS ROQUETES 1
9 PAU ANDREU TM TORTOSA 1
17 QUIM SANSALONI FS DERTOCHIP 1

                    udap                                                                      


© 2019 FUTBOL SALA TERRES DE L'EBRE reservats tots els drets

DERTOCHIP website